ייעוץ משכנתאות

משכנתאות

'משכנתה' היא אולי המילה המאפיינת יותר מכול את אתגרי החיים כאן בישראל. כמעט כל מי שעומד בפני רכישת בית או קרקע לבנייה נדרש לקחת משכנתה כדי להצליח להגשים את החלום – וגם אלו שכבר סיימו את התהליך נדרשים לא פעם לחזור ולהתעסק בנושא, כדי לראות כיצד יוכלו לצמצם את ההחזרים החודשיים הגבוהים.

מכיוון שמדובר בהחלטה כבדת משקל (ותקציב), אין ספק שהדרך הנכונה היא לפנות למומחים שיסייעו לכם לקבל את המסלול המשתלם ביותר עבורכם. בשונה מפקיד הבנק, שלו אינטרס מובהק לשמירה על רווחיות הבנק, ליועץ משכנתאות פרטי יש אינטרס מובהק אחד ויחיד: לשמור עליכם, הלקוחות.

אנו ב'בית מימון נדל"ן' נלווה אתכם לאורך כל התהליך ונבנה יחד איתכם את מסלול המשכנתה האידאלי עבורכם. השירותים שלנו כוללים מספר שלבים, וביניהם: בחינת תיק ההלוואה וההיתכנות הפיננסית, הגשת בקשות לבנקים השונים, בניית תמהיל משכנתה מותאם אישית, ניהול משא ומתן מול הבנקים עד לקבלת ההצעה הרווחית ביותר, וכן ליווי בשלב הביטחונות עד לקבלת הכסף. 

אנו נעזור לכם לקבל את ההלוואה המבוקשת או למחזר את המשכנתה שלכם בצורה מקצועית ואפקטיבית – ובשורה התחתונה, נאפשר לכם להגשים את חלום הבית הפרטי תוך שמירה מרבית על שגרת חיים ועל החזרים שתוכלו לעמוד בהם. 

פתרונות המימון שלנו

כיצד מתבצע התהליך

פגישה עם בני הזוג להבנת הצרכים

1

בדיקת היתכנות וכדאיות העסקה

2

הגשת בקשה לבנקים ולגופי המימון השונים

3

בניית תמהיל הלוואה מותאם ללקוח

4

ניהול משא ומתן לקבלת ריביות בתמהיל המבוקש

5

חתימה על תיק המשכנתה בבנק

6

טיפול בביטחונות עד לביצוע ההלוואה בפועל

7