אודות

שרית אדרי - בית מימון נדל"ן

'בית מימון נדל"ן' הוקם על ידי שרית אדרי, כלכלנית ויועצת פיננסית בעלת ניסיון עשיר והתמחות ייחודית בשוק הנדל"ן. לשרית 11 שנות ניסיון בעבודה בתוך המערכת הבנקאית ומחוצה לה, כמו גם היכרות מעמיקה עם כל הבנקים וגופי המימון החוץ-בנקאיים, מחלקות הליווי הבנקאי (סקטור נדל"ן), מחלקות משכנתאות, מחלקות עסקיות, גופי נדל"ן, רשויות סטטוטוריות ומוניציפליות ועוד. 

לצד שרית, שחקנית נשמה באופייה, פועל צוות יועצים בלתי תלוי, אשר מטרתו היחידה היא להשיג עבורכם את עסקאות המימון המשתלמות ביותר. בין אם מדובר ברכישת דירה ובין אם במיזם נדל"ן עסקי, אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון, הקשרים והיכולות שלנו – כדי שאתם תוכלו לקדם את התהליך המבוקש בצורה 'חלקה' ובהתאם ללוחות הזמנים שגיבשתם. 

שירותי הייעוץ והליווי שלנו מסופקים בשני ערוצים מרכזיים: ייעוץ משכנתאות למגזר הפרטי, לצד סיוע במימון פרויקטים ליזמים וקבלנים בענף הנדל"ן. השירותים 'תפורים' אישית עבור כל לקוח וכל פרויקט – ומותאמים לצרכים הייחודיים ולסוג המימון הנדרש. והתוצאה: אנו מצליחים, בכל פעם מחדש, לקבל יחד איתכם את ההחלטות הפיננסיות הנכונות, להציע קשת רחבה של פתרונות מימון בתנאים מצוינים, ובשורה התחתונה: לא רק להשיג לכם את המימון, אלא גם לחסוך לכם זמן וכסף.   

פתרונות המימון שלנו